• bilgi@tumistanbul.com
  • 0212 934 0 741
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kürşat ALTAN
  • ADRES: Metal İş Sanayi Sitesi 3. Blok No:11 İkitelli O.S.B. / İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 346 8779
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

3Dedi.com Türkiye’nin ilk ve tek 3D Model Platformudur

Sitemiz, gelişen ve büyüyen bir sektör olan 3D baskı ve 3D yazıcı sektöründe kullanıcıların doğru fiyata ulaşabilmesi ve sektörde ki firmalara yeni iş imkanları yaratarak onları gelişmesi ve büyümesini sağlamayı hedefleyerek yola çıkmıştır. 3Dedi 16 Ekim 2017 tarihinde yayına girmiş ve sipariş almaya başlamıştır.

3Dedi kullanıcıların ve mağazaların ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir yazılım kullanmaktadır. Sitede tüm işlemler uçtan uca şifrelenerek gerçekleştirilmektedir. Böylece kullanıcıların güvenliği sağlanmaktadır.

3Dedi.com bir pazaryeri modelidir. Bu sayede hem müşterileri hem de tedarikçileri güvence altına almaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan ödemeler satıcının ürünü alıcıya ulaştırılmasına kadar bekletilmektedir. Böylece alıcılar ürünü onaylamadan satıcıya ödeme geçmemektedir. Bu aynı zamanda tedarikçiler içinde ödeme garantisi sunmaktadır. Kaliteli iş yapan mağazalar sitemizde yer almaktadır. Ticaret puanı düşük mağazalar sitemizden uzaklaştırılırlar. Bu yüzden kullanıcılarımızdan aldıkları ürün ile ilgili geri bildirimde bulunmalarını istemekteyiz. Böylece bir sonraki siparişlerde yeni kullanıcılarımızın karar vermesi daha kolay olur.

Firmamız 3D Yazıcı, 3D Tarama ve 3D Baskı hizmetleri sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.