• bilgi@tumistanbul.com
  • 0212 934 0 741

Aslı Tarcan Saç Ekimi Merkezi, aslitarcanhairclinic.com da Kampanya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aslı tarcan
  • ADRES: Bakırköy incirli caddesi: Pelinli Sokak: Ethica Hastanesi 1. Kat
  • TELEFON: 0 (531) 850 1212
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Merhabalar..

Merhaba sizlerin arasına yeni katılmış bulunuyorum. Ben Plastik Cerrah Dr.. Murat Kök sizlere saç ekimi ve ayrıca meslek olarak yaptığım işim konusunda detaylı ve bilgilendirici makale yazmak istedim.
Sayfanızı burada ofisimde bir çalışanımdan gördüm ve sitenizin ismi ve içeriği dikkatimi çekti herkesin bir takım soruları var ama saç ekimi konusunda veri göremedim.
Saç Ekimi Merkezinde Olması Gerekenler
Saç ekimi merkezinde olması gerekenler yeni bir klinik açmak isteyen kişilerin önem verdiği bir konudur. Yapılacak işlemlerin öncelikle bir sağlık operasyonu olduğunu bilmek ve ameliyat olacağını da eklemek gerekir. Yani bir işlemin popüler olması nedeniyle bu gibi yerleri ticarete dökmek her ne kadar kolay gibi görünse de birtakım prosedürler kritik öneme sahiptir.

Saç Ekimi Merkezinde Olması Gerekenler
Saç ekimi merkezinde olması gerekenler için öncelikle plastik cerrahi belgesi, saç ekimi uzmanlığı belgesi, dermatolog belgesi gibi önemli belgelerdir. Ayrıca hijyenik ortamın kontrollerinin yapılması, ameliyat alanı için gereken alet ve cihazlar, misafirlerin beklemesi için gereken alanlar, muayene yerleri gibi sıralama devam edebilir. Sağlık Bakanlığı’ndan onay almak da bir diğer şarttır. Yani bu gibi temel şartlar dışında dekoratif özelliliklere de önem verilebilir. Özel bir işletme olacağından, insanlar iyi hizmet almak isteyecektir.

Saç Ekimi Merkezi Seçimi Tercihiniz!
Saç ekimi merkezi seçimi konusuna gelince de öncelikle internetten genel bir araştırma yapabilir, mümkünse doğrudan telefonla ya da giderek merkezi ziyaret edebilirsiniz. Saç ekimi merkezinde önemli olan nokta gelişi güzel yerlerden kaçınmak gerektiğidir.
Operasyonlarda 2 şekilde detaylı teknik vardır bunlardan birtanesi dhi sac ekimi olan tekniktir bu da kesinlikle kapsamlı ve özenle yapılan bir uygulamadır.

Saç Ekimi Operasyonu Nedir?
Saç ekimi operasyonu saç olmayan bölümlere bazı teknikler kullanılarak operasyonla saç kökü eklemektir. Bu işlem fut ya da fue teknikleriyle gerçekleşebilir. Fut tekniğinde deri kesilerek ekleme olur. Diğerinde ise deri kesimi olmaz, tek tek kökler geçirilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • mehmet 12 Haziran 2018 12:02 CEVAPLA

    güzel firma daha öncesinden saç ekimi yaptırmıştım gayet iyi sonuçlar alıyorsunuz.