• bilgi@tumistanbul.com
  • 0212 934 0 741

Mass Güvenlik Kamera Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
10 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yaşar ÖLMEZ
  • ADRES: karlıktepe mah spor cad no 18 kartal
  • TELEFON: 0 (216) 306 4604
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 07:30 - 21:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Sektörde 10 yılı aşkın süredir ‘Güvenli Yaşan Teknolojileri’ sloganı ile Genç ve dinamik kadrosu, alanında uzmanlaşan, kaliteyi ve güveni ilke edinen Mass güvenlik sistemleri birçok alanda kullanımına uygundur.
Sektörde 10 yılı aşkın süredir ‘Güvenli Yaşan Teknolojileri’ sloganı ile Genç ve dinamik kadrosu, alanında uzmanlaşan, kaliteyi ve güveni ilke edinen Mass güvenlik sistemleri birçok alanda kullanımına uygun, kullanışlı ve yüksek çözünürlüklü IP Kamera Sistemlerini ve buna bağlı sistem ekipmanlarını dış piyasada takip ederek siz değerli iş ortaklarına sunmaktan gurur duyar.

Güvenlik sistemleri sektöründe yüksek çözünürlüklü (IP) HD, FULL HD ve 4K teknolojisini kararlı bir doğrultuda hedefinde tutan Mass Güvenlik Sistemleri bu hedefindeki kararlılığını siz değerli iş ortakları ile paylaşmaktan onur duyar.

Gelişen teknoloji ile günümüzde ihtiyaçlar hızla yerini sürekli bir yeniliğe bırakmakta ve bu yenilikler hız kesmeden devam etmektedir. Mass Teknolojileri, bu yenilikleri ürün yelpazesinde ekonomik ve Profesyonel ürünler ile sürekli güncel ve stoklu tutmaktadır. Buna bağlı olarak siz değerli iş ortaklarımız için, ürün sürekliliğini hedefinde tutmayı ilke edindik ve edinmeye devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.