• bilgi@tumistanbul.com
  • 0212 934 0 741

MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
30 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mert EDEN - Gökhan UYSAL
  • ADRES: Skyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133
  • TELEFON: 0 (850) 532 2474
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tıbbi Yazılım ve Sağlık Turizmi

MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye’nin öncü sağlık platformu olarak hizmet sunuyor. Firma kurulduğu günden bu yana yenilikçi vizyoner, güncel tedavi yöntemleri, teknolojiden üst seviyede faydalanma fırsatları ile sağlık platformunda hizmet sağlıyor. Doktorlar, sağlık kurumları ve hastalar için hem rehber hem tedavi portalı olarak sunum yapan MEDENLive, sağlık çalışanları için de nitelik kazandıran bir sisteme sahiptir. Eğitimler, gerekli donanım kazandırma ve iş fırsatları ile doktorlar ve sağlık personelleri için seçkin tıp hizmetleri sunuyor.

Sağlık ve Medikal Hizmetler

Medikal turizm kategorisinde ulusal ve uluslararası hizmet yelpazesi sunan Meden Sağlık Grubu, genel cerrahi alanında nitelikli doktorlar ve seçkin hastaneler ile seçenekler sunuyor. Ülke dahilinde 10 hastane, 10 sağlık merkezi ve birbirinden nitelikli hekimler ile en doğru bilgi ve tedavi yöntemlerine erişim fırsatı sunuyor. Mert Eden tarafından kurulan platform, sağlık çalışanları için de hem ücretsiz cv ekleme fırsatı hem de iş fırsatları sağlıyor.

MEDENLive Sağlık Grubu Alanları

Ameliyatsız estetik ile plastik estetik cerrahide kapsam ve donanım sunmanın yanı sıra, sağlık turizmi ve tıp gelişimlerinde öncü hizmetler, yüksek teknoloji ile öngörülmüş gelişmeler ve başarılı doktorlar ile sağlık hizmetleri sunuluyor. Sağlık ofisleri ve web platformu ile ücretsiz muayene fırsatları sunulan site; direkt randevu, doğrudan bilgi alabilme imkanı, doktorlarla iletişim, tedavi yöntemleri ve uygun fiyatlardan faydalanabilme seçeneklerini online olarak sunuluyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.